Gmail Hesap Silme

Gmail Hesap Silme Adımları

Gmail, size zaman kazandıran özellikler sunar. En iyi -posta servisleri arasında yer alır ve sürekli güncellenir. Google şirketinin yıldızıdır.

İletilerinizin güvenliğini sağlar .
Kullanılması çok kolay bir e-posta uygulamasıdır.
Push bildirimleri yoluyla iletilerinizi anında alabilme şansınız vardır.
internet bağlantınız varsa SMS gibi çalışır neredeyse!

Gmail özellikleri:

• Düzenli bir gelen kutusu
• Daha az spam – Gmail spam koruması güçlüdür.
• 15 GB ücretsiz depolama alanı vardır.
• Birden fazla hesap desteği – Hem Gmail, hem de Outlook.com, Yahoo Mail veya başka bir IMAP/POP e-posta adresi desteklenir.

Popüler ve hızlı ve birçok Google servisi için olmazsa olmaz bir e-posta servisi ve uygulamasıdır.

Gmail kullanmak istemiyorsanız. Gmail uygulamasını cihazınızdan kaldrımanız ve hesabınızı silmeniz gerekiyor .Hesap silmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayıp açılan sitedeki açıklamaları dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü Gmail servisi silindikten sonra bir çok başka bağlı hesabınız zarar görebilir. Tavsiyemiz Gmail hesabınızı silmeyin yada iyice araştırıp bir sakıncasını görmediğinizde tekrar düşünün.

 

Profilinizdeki çevreleriniz silinecek, ancak profilinize eklediğiniz kişiler rehberinizde kalacak, “+1 ” işaretleriniz silinecek, Google profilinizle yaptığınız yazılarınız ve yorumlarınız silinecek silinir, paylaştığınız yorumlar ve yazılar kullanıcılar ve topluluklar tarafından görülemez. Diğer Google hizmetlerinde paylaşım özellikleri sizin için kalıcı olarak devre dışı bırakılacak. Google profilinizi sildiğinizde fotoğraflarınız silinmeyecek. Fotoğraflarınızı silmek istiyorsanız Picasa Web Albümleri’ne gidin.

https://picasaweb.google.com/lh/myphotos?authuser=0

Bağlı hesaplarınız devre dışı bırakıldı Google Talk ve Gmail’deki sohbet arkadaşlarınız silinmeyecek, bu nedenle profilinizi silerseniz, yerel yorumlarınız silinmeyecek ve ‘Klasör’de bulabileceğiniz gizli bölüme taşınacaktır. Google Haritalar hizmetinin Rehber ‘bölümü. Sayfaları silmek istiyorsanız, sayfaları ve ardından profilinizi silebilirsiniz.

* * *

Hazırlanırken silebilirsiniz.

Bağlantı sizi bu hesabın silinmesine götürecek ve sizden giriş yapmanız istenecektir. Giriş yaptıktan sonra silme alanı açılır. Talimatları okuduktan sonra yapılır.

Önemli Not:

Lütfen hesabınızı silmeden önce temizliği dikkatlice okuyun.
Hesabınız silindikten sonra geri alınmayabilir.

Emin misin?
https://www.google.com/accounts/Login

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: